Ege Salı Pazarı Süpermarketleri olarak ilk günden bu yana “Önce Güven” diyerek her yeni güne başlıyoruz.

Şirketimiz 1987 yılında gıda sektörüne pazarcılık ile başlamıştır. Değerli büyüğümüz Şerafettin Koçak önderliğinde 1990 yılında pazar tezgahı olarak hizmet verdiği Gümüldür’de ilk süpermarketini açmıştır ve İzmir’in ilk yerel süpermarketlerinden birisi olmuştur. İsmini de “SALI” günleri kurmuş olduğu pazar tezgahından esinlenerek “SALI PAZARI” koymuştur.

2003 yılında vefat eden değerli büyüğümüzün bize olan emanetini, Abdullah Koçak VE Cihan Kılbaş 2006 yılından bu yana “EGE SALI PAZARI SÜPERMARKETLERİ” olarak devam ettirmektedir.

Bornova, Buca, Gümüldür ve Menderes‘te yer alan toplam 2.000m² alana sahip 5 mağazamız, 100’ün üstünde personelimiz ile yerli besi et ürünlerimizi, tap taze sebzelerimizi ve yöresel şarküteri ürünlerimizi size sunuyoruz. 5 mağazamıza lojistik desteğini ise 750m² kapalı alana sahip akıllı depolama alanımızdan yapmaktayız.

Et ürünlerimiz Kemalpaşa’daki özel besi çiftliğimizden tedarik etmekteyiz. Sebzelerimiz ise mevsimine uygun şekilde, tarladan sofralarınıza ulaştırıyoruz. Şarküteri ürünlerimizde ise yöresel ve lezzet dolu olması birinci önceliğimizdir.

Ege Salı Pazarı; Perder Ege üyesidir.